https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/v-cholupicich-nekdo-vyhodil-nebezpecny-odpad-mozna-z-varny
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

V Cholupicích někdo vyhodil nebezpečný odpad, možná z varny

25.11.2017 15:30 (ČTK)
V pražských Cholupicích zřejmě přes noc někdo vyhodil zhruba 30 až 50 kilogramů nebezpečného odpadu, který podle prvních zjištění může pocházet z varny drog. Kašovitá hmota obsahovala závadné látky. Odhadem jde o toluen, červeněný fosfor, hydroxid sodný a metamfetamin, sdělil dnes mluvčí pražského magistrátu Vít Hofman. Část hmoty se podle něj vsákla a spálila porost.
 

Na místo poblíž ulice Pod Remízkem přijeli ráno hasiči, policisté i zástupci magistrátního odboru ochrany prostředí. "Původce odpadu je neznámý a případem se bude dále zabývat policie," uvedl Hofman. Likvidaci nebezpečného odpadu zajistí specializovaná firma.

Další informace |
Líbil se vám článek? Přispějte si na napsání dalšího.
tisknout poslat
 twitter
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist