https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/v-decine-hori-druhym-dnem-les-hasici-dohasuji-ohniska
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

V Děčíně hoří druhým dnem les, hasiči dohašují ohniska

3.6.2021 09:58 | DĚČÍN (ČTK)
V Děčíně v městské části Jalůvčí hoří od středečního večera les o rozloze 50krát 100 metrů. Dnes hasiči dohašují ohniska, uvedl na twitteru mluvčí hasičů Lukáš Marva.
 

K události vyjely ve středu večer čtyři hasičské jednotky. "Během zásahu bylo potřeba pokácet hořící strom a zasahovat opatrně ve skalnatém terénu. Příčinou vzniku požáru bylo ohniště," dodala Marvan.


reklama

 
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist