https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/v-klatovske-sberne-horel-papirovy-odpad-na-dvore-skoda-je-pres-milion
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

V klatovské sběrně hořel papírový odpad na dvoře, škoda je přes milion

16.6.2021 15:51 | KLATOVY (ČTK)
V klatovské sběrně a třídírně odpadu hořely bloky papíru na dvoře areálu. Škoda byla odhadnuta na 1,1 milionu korun. Částečně zasaženy byly také stěny sousední haly. Nikdo nebyl zraněn. Zasahovalo osm jednotek. Požár už je lokalizovaný, hasiči teď místo prolévají a kontrolují, řekl ČTK jejich mluvčí Petr Poncar.
 

"Hořelo mimo halu, kde jsou hromady odpadu. Spíše to ale doutnalo," uvedl. Požár v areálu v ulici Dr. Sedláka byl ohlášený kolem 11:00.


reklama

 
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist