https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/v-kozlanech-na-vyskovsku-dva-dny-hori-skladka-komunalniho-odpadu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

V Kozlanech na Vyškovsku dva dny hoří skládka komunálního odpadu

16.12.2017 11:20 | BRNO (ČTK)
Při zásahu používají hasiči těžkou techniku, skládku musejí rozhrabat.
Při zásahu používají hasiči těžkou techniku, skládku musejí rozhrabat.
Licence | Všechna práva vyhrazena. Další šíření je možné jen se souhlasem autora
V Kozlanech na Vyškovsku hoří skládka komunálního odpadu. Požár sice nezpůsobuje škodu na majetku, hasiče ale zaměstnává už druhý den. Na noc zásah přerušili, od dnešního rána znovu pokračují v hašení. ČTK to zjistila z přehledu zásahů a facebookového profilu Hasičského záchranného sboru Jihomoravského kraje.
 

Při zásahu používají hasiči těžkou techniku, skládku musejí rozhrabat. Ve vybagrovaných sondážních jámách měří teplotu pomocí termokamery. "Při odkrývání skládky nacházíme ohniska až v hloubce osm metrů," informovali hasiči v pátek v přehledu zásahů.

Skládka komunálního odpadu v Kozlanech má podle webu provozovatele celkovou plochu 12 hektarů a ročně pojme 37.000 tun odpadů.

Další informace |
Líbil se vám článek? Přispějte si na napsání dalšího.
tisknout poslat
 twitter
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist