https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/v-tuniske-zoo-navstevnici-ukamenovali-krokodyla
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

V tuniské zoo návštěvníci ukamenovali krokodýla

3.3.2017 09:30 | TUNIS (ČTK)
V zoo jsou prý umístěny výstražné tabule a jsou tam zaměstnanci, jejichž úkolem je na návštěvníky dohlížet. Někdy bývá ale návštěvníků příliš a pracovníci zoo pak na všechny dohlížet nestačí.
V zoo jsou prý umístěny výstražné tabule a jsou tam zaměstnanci, jejichž úkolem je na návštěvníky dohlížet. Někdy bývá ale návštěvníků příliš a pracovníci zoo pak na všechny dohlížet nestačí.
Skupina návštěvníků zoo v Tunisu ukamenovala krokodýla. Tuniské úřady zkrvavenou hlavu usmrceného plaza zveřejnily na internetu. Vedle pozůstatků krokodýla ležel kámen a dlažební kostka. Policie středeční čin označila za barbarský. Informoval o tom včera zpravodajský web News24.
 

"Je to příšerné, vůbec si neumíte představit, co si některá zvířata musí od návštěvníků vytrpět," řekl agentuře AFP veterinář, který v zoo pracuje. "Návštěvníci tu nechávají odpadky a hází na hrochy a lvy kameny," dodal.

V zoo jsou prý umístěny výstražné tabule a jsou tam zaměstnanci, jejichž úkolem je na návštěvníky dohlížet. Někdy bývá ale návštěvníků příliš, například během školních prázdnin, a pracovníci zoo pak na všechny dohlížet nestačí.

"V zoo je přes 150 druhů zvířat, nemůžeme před každou klec postavit hlídače," řekl veterinář. "Lidé si musí uvědomit, že zvířata mají respektovat," vysvětlil veterinář.
Další informace |
Líbil se vám článek? Přispějte si na napsání dalšího.
tisknout poslat
 twitter
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist