https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/v-usti-nad-labem-ve-vseboricich-horela-skladka-komunalniho-odpadu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

V Ústí nad Labem ve Všebořicích hořela skládka komunálního odpadu

28.12.2021 19:14 | ÚSTÍ NAD LABEM (ČTK)
V Ústí nad Labem v městské části Všebořice dnes hořela skládka komunálního odpadu na ploše zhruba 30 krát 30 metrů. Na místě zasahovalo sedm jednotek hasičů. Požár byl zlikvidován asi po pěti hodinách. ČTK to řekl mluvčí krajských hasičů Lukáš Faják.
 

Kvůli vyššímu počtu jednotek hasiči vyhlásili druhý ze čtyř stupňů požárního poplachu. Požár se obešel bez zranění. Na místě byl nakladač, který místo zavezl hlínou. Po okolí jezdil měřicí vůz, žádné škodliviny v ovzduší však podle Fajáka nebyly. Příčina požáru se vyšetřuje.


reklama

 
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist