https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/z-poskozene-nadrze-kamionu-vyteklo-v-praze-asi-tisic-litru-nafty
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Z poškozené nádrže kamionu vyteklo v Praze asi tisíc litrů nafty

30.10.2018 00:08 | PRAHA (ČTK)
Z poškozené nádrže kamionu včera odpoledne na Pražském okruhu poblíž Černého Mostu vyteklo asi tisíc litrů nafty. Únik likvidují hasiči. Vyplývá to z jejich oznámení na twitteru a informací policejní mluvčí Andrey Zoulové.
 

Nafta z kamionu vytekla na Pražském okruhu za sjezdem z Černého Mostu ve směru k Běchovicím. "Část nafty unikla do odvodňovacího kanálu, který odčerpáváme ručním čerpadlem," uvedli hasiči na twitteru.

Podle Zoulové dostala policie informaci o události včera krátce po 15:00. Kamion zastavil v odstavném pruhu, únik nezpůsobil dopravní komplikace. "Událost jen dokumentujeme," řekla mluvčí.


reklama

 
Další informace |
Líbil se vám článek? Přispějte si na napsání dalšího.
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist