https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/zastupci-odpurcu-mmf-zamiri-v-nedeli-do-lidic
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Zástupci odpůrců MMF zamíří v neděli do Lidic

22.9.2000 17:15 | LIDICE (ČIA)
Pětadvacet růží hodlají tuto neděli zasadit v Lidicích delegáti akce "Stop MMF a SB". Na pietním místě vesnice, kterou za druhé světové války vyhladili nacisté, se sejdou zástupci několika česko-německých organizací. Ty už delší dobu usilují o obnovu lidického parku a růžového sadu, který musel kvůli špatnému stavu rostlin zcela zrušen. "Jedná se o pokojnou akci, měl by zde vystoupit rovněž starosta Lidic. Pozvánku jsme poslali i prezidentovi Václavu Havlovi a vyzvali jsme ho, aby zde zasadil svou růži," uvedla předsedkyně organizace Vděčnost Petra Preková.
 


reklama

 

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist