https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/zitrejsi-setkani-u-prezidenta-bude-v-primem-prenosu-na-internetu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Zítřejší setkání u prezidenta bude v přímém přenosu na Internetu

22.9.2000 12:35 | PRAHA (EkoList)
Zítřejší zhruba dvouhodinové setkání "Praga - Dialogi locus", které zprostředkoval na Pražském hradě prezident Václav Havel pro finančníky ze Světové banky (SB) a Mezinárodního měnového fondu (MMF) a zástupce nevládních organizací, bude možné sledovat v přímém přenosu na Internetu. Přímý internetový televizní přenos bude zajišťovat neziskové sdružení Econnect.
 

"Myšlenka multimediálního přenosu vznikla jako reakce na obrovský mediální zájem o tuto akci, která se koná v omezených kapacitách historických prostor Míčovny Pražského hradu. Multimediální přenos umožní, aby se informace z panelové diskuse dostaly v daný moment k široké veřejnosti," říká Martin Beran z tvůrčího týmu Econnectu. Podle šéfredaktorky celého přenosu Kateřiny Fialové má přenos přispět "k objektivnímu vnímání" událostí, souvisejících se zasedání.

Na diskusi, pořádanou prezidentem Havlem, se akreditovalo již více než tři sta novinářů a prezidentská kancelář přestala už v pátek 15. září další akreditace udělovat. "Všichni novináři, ale samozřejmě i nejširší veřejnost však díky našemu přenosu budou mít k obsahu jednání okamžitý přístup," řekl dnes Martin Beran EkoListu.

Setkání aktivistů a finančníků s prezidentem Havlem začíná zítra před jedenáctou hodinou dopoledne v Míčovně Pražského hradu a bude trvat zhruba jednu a půl hodiny. Účastníci poté budou mít možnost pokračovat v neformálních diskusích při procházce v hradních zahradách. Přímý přenos z oficiální části setkání je možné sledovat od 11:00 zítra, tj. v sobotu 23. září, na internetové adrese http://globalizace.ecn.cz/stream.


reklama

 
Jakub Kašpar
 twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist