https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/zoologicka-zahrada-ostrava-o-prazdninach-prodlouzi-oteviraci-dobu-do-20-00
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Zoologická zahrada Ostrava o prázdninách prodlouží otevírací dobu, do 20:00

3.7.2021 00:34 | OSTRAVA (ČTK)
Během prázdnin se v zoo budou konat také večerní komentované prohlídky po zavírací době.
Během prázdnin se v zoo budou konat také večerní komentované prohlídky po zavírací době.
Licence | Všechna práva vyhrazena. Další šíření je možné jen se souhlasem autora
Zoologická zahrada a botanický park Ostrava o prázdninách o hodinu prodlouží otevírací dobu, do 20:00. Chce tím vyjít vstříc lidem, kteří chtějí do areálu přijít po práci, sdělila mluvčí zoo Šárka Nováková.
 

"Nezřídka k nám míří lidé v průběhu pracovního týdne po práci, chceme jim tedy umožnit, aby si pobyt v zoo užili o hodinu déle," uvedla Nováková.

Do 20:00 bude v provozu obchod se suvenýry u východu ze zoo a také zoovláček. Déle bude v zahradě otevřena i většina stánků s občerstvením a restaurace.

"Upozorňujeme, že pavilony a pokladny se uzavřou v obvyklou dobu, tedy v 18:00. To znamená, že lidé budou do areálu zoo vpuštěni nejpozději v 18:00. Toto platí i pro držitele permanentních vstupenek," dodala mluvčí. Prodloužená otevírací doba bude platit od 1. července do 31. srpna.

Během prázdnin se v zoo budou konat také večerní komentované prohlídky po zavírací době. Uskuteční se s výjimkou posledního každý prázdninový pátek.


reklama

 
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist