https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/9.festivalovy-pulmaraton-monet-zlin-2024
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

9. Festivalový půlmaraton MONET+ Zlín 2024

2. června 2024 (neděle) 10:00 Zlínský kraj (Zlín)
Ostatní

Unikátní závod v kulisách filmového festivalu odstartuje v neděli 2. června v 10:00 u Kongresového centra Zlín a slibuje již tradičně zajímavou trať hlavními zlínskými dominantami jako jsou tovární areál, 21. budova nebo třeba čtvrti s baťovskými domky. Místním, ale hlavně přespolním nabízí příležitost vychutnat si atmosféru závodu v atraktivních zlínských lokalitách s jedinečnou baťovskou architekturou.

Běžci se mohou opět registrovat na tratě půlmaratonu nebo čtvrtmaratonu, na které se mohou vydat jednotlivě nebo jako účastníci štafet. Novinkou proti předchozímu ročníku je kromě čtyřčlenné štafety i štafeta dvojic, do níž se mohou přihlásit dvě ženy, dva muži nebo smíšený pár běžců.

Součástí běžecké neděle je ale již tradičně i oblíbený běh na 1400 metrů. Pravidelně se jej účastní stovky malých i velkých běžců, rodiče s dětmi, začátečníci, zkrátka všichni s láskou k pohybu a amatérskému běhání. Stejně jako v minulém roce odstartuje Festivalový rodinný běh v 15:00 hodin z náměstí Míru. Více informací na www.zlinskypulmaraton.cz

Pořádá | Zlínský filmový festival , https://www.zlinskypulmaraton.cz/ Kateřina Martykánová
e-mail: katerina.martykanova@zlinfest.cz  tel: +420602576870  

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist