https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/archeologie-antropologie-v-metody-bioarcheologie-v-praxi
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Archeologie & Antropologie V: Metody bioarcheologie v praxi

9. listopadu 2023 (čtvrtek) 09:00 Praha (Praha 1)
Konference, workshopy a semináře

Oddělení pravěku a antického starověku a Antropologické oddělení Vás srdečně zvou do Historické budovy Národního muzea na konferenci Archeologie & Antropologie V: Metody bioarcheologie v praxi.

Těšit se můžete i na dopolední keynote lectures, účast přislíbili: Zuzana Hofmanová, Dr. rer. nat. (Max Planck Institute, archeogenetika), Mgr. Michal Ernée, Ph.D., DSc. (Archeologický ústav AV ČR Praha, archeogenetika), Mgr. Sylva Drtikolová Kaupová, Ph.D. (Národní muzeum, rekonstrukce stravy na základě izotopových analýz), Mgr. Rebeka Rmoutilová, Ph.D.(Přírodovědecká fakulta UK, 3D zobrazovací metody), Mgr. Jan Cvrček, Ph.D. (Národní muzeum, morfologie a příbuznost) a Mgr. Anežka Pilmann Kotěrová, Ph.D.(Přírodovědecká fakulta UK, nové metody odhadu věku).
Přihlášky na konferenci a názvy referátů zasílejte do 31. srpna 2023 na lucie.velova@nm.cz. Témata příspěvků by měla odpovídat letošnímu zaměření konference. Příspěvky z konference bude možné publikovat ve Sborníku Národního muzea (Acta Musei Nationalis Pragae).

Místo konání | Národní muzeum, Václavské náměstí, Historická budova Národního muzea
Pořádá | Národní muzeum, http://www.nm.cz

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist