https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/bold-future-2024-konference-o-udrzitelne-budoucnosti-ceska
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Bold Future 2024: Konference o udržitelné budoucnosti Česka

12. listopadu 2024 (úterý) 09:00 - 19:00 Praha (Praha 4)
Konference, workshopy a semináře

Transformace Česka na udržitelnou ekonomiku se stává nezbytnou. Cesty, jak toho docílit, budou hledat přední čeští experti, zástupci byznysu i veřejné správy na druhém ročníku největší podzimní konference o udržitelnosti Bold Future 2024, kterou pořádá expertní skupina Frank Bold už 12. listopadu 2024 v Kongresovém centru v Praze

Hlavní část konference Bold Future 2024 nabídne více než čtyřem stovkám účastníků inspirativní prezentace a panelové diskuze s nejméně dvaceti významnými osobnostmi z různých oblastí.

Mezi řečníky budou vrcholní političtí představitelé jako ministr Ivan Bartoš nebo předseda stínové vlády hnutí ANO Karel Havlíček a zástupci byznysu odinvestorky Silke Horákové z nakladatelství Albatros a Tillia Ventures, přes ředitele Solární asociace Jana Krčmáře až po Michala Kaderu, ředitele pro vnější vztahy ve Škoda ČR.

Program zahrnuje tři paralelní expertní bloky zaměřené na ESG reporting, obnovitelnou energetiku a real estate, včetně specializovaných workshopů. Prodej zvýhodněných vstupenek začal 22. května a potrvá do začátku září nebo do vyprodání. Konferenci pořádá expertní skupina Frank Bold a podporují ji významné organizace a společnosti jako Škoda Auto a Tilia Impact Ventures.

Místo konání | 5. května 1640/65, 140 21 Praha 4-Nusle
Pořádá | Frank Bold, https://www.boldfuture.cz/ Eliška Kropińska
e-mail: eliska.kropinska@frankbold.org  tel: +420778961122  

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist