https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/cirkularni-akademie
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Cirkulární akademie

10. ledna 2023 (úterý) - 24. listopadu 2023 (pátek) Internet
Konference, workshopy a semináře, Online akce, webináře

CIRA Advisory spouští v lednu Cirkulární akademii pro firmy. Manažerům i klíčovým zaměstnancům přinese praktické vzdělání v oblastech úspor, materiálů, nákupů nebo přípravy na ESG reporting v jejich firmě.

Účastníci aktivit Cirkulární akademie se do hloubky obeznámí s tématy cirkulární ekonomiky, jakými jsou materiálové toky, odpadové hospodářství, digitalizace, odpovědné nakupování nebo komunikace, a dále s tím, jak tato témata zasadit do reálného prostředí firmy. Absolventi získají hlubší vhled do problematiky, poznatky budou moci uplatnit ve své praxi a pomohou svým firmám získat značnou konkurenční výhodu.

Akademie je rozdělená do několika bloků:

Cirkulární ekonomika jako cesta k úsporám I. (leden - květen 2023)
Kurzy se uskuteční online každý měsíc od ledna do června, vždy poslední týden v měsíci, ve dnech čtvrtek a pátek dopoledne.
Bližší informace: https://www.cirkularniakademie.cz/kurz/kurz-i-cirkularni-ekonomika-jako-cesta-k-usporam/

Cirkulární ekonomika jako cesta k úsporám II. (říjen – listopad 2023)
Podzimní kurz povedeme interaktivní prezenční formou. Zaměříme se na témata obalových materiálů, digitalizace, externí komunikace, greenwashingu a udržitelných eventů.
Bližší informace: https://www.cirkularniakademie.cz/kurz/kurz-ii-cirkularni-ekonomika-jako-cesta-k-usporam/

Cirkulární letní škola (23. - 25. 8. 2023)
Cirkulární letní škola seznámí účastníky s cirkulární ekonomikou v kontextu současných výzev a problémech. Zaměří se na téma udržitelné spotřeby, energetiky, stavebnictví a problematiky dekarbonizace průmyslu, ale i cirkulární byznys modely jako příležitost pro firmy. Je určena pro všechny, kdo mají nějaký projekt, vizi nebo třeba start-up, ale nevědí, jak začít. Experti dále představí existující akcelerační programy i jejich potenciál a možnosti financování cirkulárních byznys modelů.
Bližší informace: https://www.cirkularniakademie.cz/kurz/cirkularni-letni-skola/

Místo konání | online, Kampus Hybernská Praha
Pořádá | CIRA Advisory, https://www.ciraa.eu Jana Bábiková
e-mail: babikova@ciraa.eu  tel: 774895114  
Související odkazy: https://www.cirkularniakademie.cz

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist