https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/den-fascinace-rostlinami-2019
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Den fascinace rostlinami 2019

17. května 2019 (pátek) 09:30 - 16:30 Praha
Přednášky a diskuse
Vypravte se s námi do fascinujícího světa rostlin. Objevte jejich druhovou rozmanitost, fyziologii, stavbu buněk nebo význam pro člověka. Naši vědci vám zároveň ukážou, co, jak a také proč na rostlinách zkoumají. Akce je vhodná pro školní skupiny (hlavně středoškolské) i pro individuální zájemce. Pořádá ji Přírodovědecká fakulta UK společně s Ústavem experimentální botaniky AV ČR a Českou společností experimentální biologie rostlin. Více informací, včetně registrací školních skupin na komentované prohlídky, najdete od dubna na www.prirodovedci.cz.
Místo konání | Botanická zahrada PřF UK, Na Slupi 16, Praha 2
Pořádá |
Související odkazy: https://www.prirodovedci.cz/kalendar-akci/den-fasc(...)

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist