https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/den-vcel
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Den včel

20. května 2023 (sobota) 10:00 - 16:00 Praha (Praha 19)
Festivaly a slavnosti

Říká se, že bez včel by na světě neexistoval život. Je tomu opravdu tak? Čím jsou včely tak výjimečné? A jak k může člověk ovlivnit jejich život? Při příležitosti světového dne včel si pro vás Ekocentrum Prales připravilo pozvánku do včelího světa.

Návštěvníci se seznámí se životem včel i prací včelaře - a to pěkně zblízka a kdo si troufnete, tak i na vlastní kůži. Kromě včel vám program představí i další hmyzí opylovače, jejich důležitost i způsoby, jak je nalákat na zahradu nebo balkon. Chybět nebudou ani včelařské soutěže, dílny pro kutily, které budou vonět medem a voskem, prodej medu a včelích produktů i občerstvení - jak jinak než medové. Akce je zdarma.

Místo konání | Ekocentrum Prales, Mladoboleslavská 953, Praha 19 - Kbely
Pořádá | Lesy hl. m. Prahy, https://lhmp.cz/ Kateřina Swólová
e-mail: swolova@lesy-praha.cz  tel: 778716582  

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist