https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/den-zeme-v-malesicich-2020
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Den Země v Malešicích 2020

25. dubna 2020 (sobota) 11:00 - 17:00 Praha (Praha 10)
Přednášky a diskuse, Festivaly a slavnosti
Tradiční Den Země v Malešicích, letos již 17. ročník. I letos s bohatým programem pro všechny generace a tematikou ochrany životního prostředí a udržitelného rozvoje. Pořádají a zvou malešičtí ochránci přírody za spolupráce dalších místních a přespolních organizací působících v oblastech ochrany životního prostředí a environmentální výchovy. Svou ekoosvětovou činnost dále přiblíží místní základní školy i MČ Praha 10. Pro nejmenší bude připraven dětský koutek, pro mladší i starší mládež zajímavé poznávání přírodního světa kolem nás. Pro všechny tombola a den strávený v přátelské atmosféře!
Akce se koná za podpory Hlavního města Prahy a Městské části Praha 10; akce je součástí realizace programu místní Agendy 21.
Místo konání | Malešický park, Praha 10 - Malešice
Pořádá | 01/14 ZO ČSOP "Natura, quo vadis?" a její Ekocentrum Malešice, https://www.natura-praha.org Milan Maršálek
e-mail: mmarsalek@natura-praha.org  tel: 732527171  
Související odkazy: https://www.facebook.com/events/202492427821062/ http://www.malesice.eu/denzeme

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist