https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/indiani-z-kina
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Indiáni z kina

26. srpna 2019 (pondělí) - 30. srpna 2019 (pátek) Praha
Tábory, výlety a pobytové akce
Na děti čeká spousta tvůrčí zábavy, pohybové aktivity, zpívání, tanec, kreativní dílny s výrobou nástrojů a oblečení a v případě nepříznivého počasí zákulisí našeho kina a filmová promítání.
V ceně turnusu jsou kromě oběda také dopolední a odpolední svačiny. Každý den začínáme v 9.30 a končíme v 16.00. Lektorka Mgr. Arnoštka Berousková, která děti povede, je pedagožkou s terapeutickým zaměřením, maminka čtyř dětí a také dlouholetá lektorka pražského Acentra a Mammakempu.
Maximální kapacita turnusu je 10 dětí. Cena 3000,- Kč.

Místo konání | Bio OKO Františka Křižíka 460/15, Praha 7
Pořádá | https://www.biooko.net/ Tereza Beránková
e-mail: tereza@biooko.net  tel.: 702 291 063  

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist