https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/inspirace-2
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

InspiRACE

3. března 2023 (pátek) 17:00 - 20:00 Praha (Praha 10)
Přednášky, besedy a diskuse

Večer plný originálních prezentací, zajímavých příběhů a inspirativních mladých lidí proběhne 3. března 2023 od 17:00 na Toulcově dvoře.

Inspirativním večerem odstartujeme jarní běh environmentálního vzdělávacího programu Kdo jiný?, v rámci kterého vedeme studenty k vytvoření vlastních veřejně prospěšných projektů.
Během InspiRACE sedm hostů představí, jak své nadšení k občanské angažovanosti a zejména k ochraně lidských práv a životního prostředí přetavili do konkrétních projektů a iniciativ.
S vystupujícími a dalšími hosty se účastníci mohou po prezentacích potkat nad občerstvením, popovídat si a získat tak i motivaci k vlastní akci.
Kapacita je omezena, je třeba se předem přihlásit na: https://www.jsns.cz/projekty/kdo-jiny/environmentalni-projekty/inspirace-2023

Místo konání | Kubatova 32/1 102 00 Praha 10 - Hostivař, Velká přednášková místnost
Pořádá | JSNS, Člověk v tísni, o.p.s., https://www.jsns.cz/ Daniela Dokulilová
e-mail: daniela.dokulilova@jsns.cz  tel: +420608545116  
Související odkazy: https://www.jsns.cz/projekty/kdo-jiny/environmenta(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist