https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/jarni-uklid-sadu-a-okoli-ulice-pod-havrankou
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Jarní úklid sadu a okolí ulice Pod Havránkou

27. března 2021 (sobota) 09:00 - 12:00 Praha (Praha 8)
Brigády

Opět je v plánu posbírat odpadky kolem pěších cest v ulici Pod Havránkou, která je stále více využívaná k procházkám, venčení psů i jízdě na kole a odstranit skládku, kterou tam založili lidé bez domova a je tam již řadu let.

Sraz pro dobrovolníky je 27.3.2021 v 9:00 na křižovatce ul. K Sadu, Pod Havránkou a K Velké skále. důležité je mít dobrou náladu, pevnou obuv, vhodné oblečení. Rukavice a pytle na odpad budou zajištěny. Po akci bude možné si opéci špekáčky nebo něco ugrilovat v zahradní kolonii, která je v tomto okolí.

Místo konání | křižovatka ul. K Sadu, Pod Havránkou a K Velké skále, , 18200 Praha 8 - Troja
Pořádá | Ukliďme Česko, https://www.uklidmecesko.cz/
Související odkazy: https://www.uklidmecesko.cz/event/27620

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist