https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/kdo-jiny
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Kdo jiný?

3. března 2023 (pátek) 17:00 - 7. května 2023 (neděle) 20:00 Česká republika (Praha)
Konference, workshopy a semináře

Otevíráme další běh vzdělávacího environmentálního programu Kdo jiný?, v rámci kterého učíme studenty realizovat vlastní projekty.

Věříte, že stojí za to motivovat studenty ke zlepšování věcí kolem sebe? My ano! A proto vám nabízíme další běh vzdělávacího programu Kdo jiný?. Ve spolupráci s vámi pedagogy dáváme studentům prostor využít svůj potenciál a nadšení a vytvořit v menší skupině vlastní veřejně prospěšný projekt.

V jarním běhu se zaměřujeme na téma ochrany životního prostředí, klimatické změny a udržitelného spotřebitelského chování. Chceme studentům ukázat, že pokud se jim nelíbí, co se v oblasti životního prostředí děje kolem nich, můžou s tím udělat sami něco teď. Do projektu se můžete hlásit do 15.1.2023 zde: https://www.jsns.cz/projekty/kdo-jiny/environmentalni-projekty.

Pořádá | JSNS, Člověk v tísni, o.p.s., https://www.jsns.cz/ Daniela Dokulilová
e-mail: daniela.dokulilova@jsns.cz  tel: +420608545116  
Související odkazy: https://www.jsns.cz/projekty/kdo-jiny/environmenta(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist