https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/kurz-lesni-mysli-finske-metody-aktivni-relaxace-psychohygieny-a-pece-o-dusevni-zdravi-v-prirode
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Kurz Lesní mysli – finské metody aktivní relaxace, psychohygieny a péče o duševní zdraví v přírodě

7. září 2023 (čtvrtek) 16:30 - 19. října 2023 (čtvrtek) 18:30 Praha (Praha 10)
Konference, workshopy a semináře

Cyklus čtyř setkání k osvojení praktických dovedností, jak v každodenním životě najít rovnováhu, předcházet vyčerpanosti a jak si udržet vnitřní energii.
Kurz Lesní mysli - finské metody aktivní relaxace, psychohygieny a péče o duševní zdraví v přírodě. Akce probíhá v krásném prostředí Toulcova dvora a Meandrů Botiče. Ve Finsku je Lesní mysl zavedenou značkou a označují ji za „balíček praktických nástrojů“ sebepéče a seberozvoje. Do své praxe ji už i u nás zařazují terapeuti, psychologové, koučové, učitelé i lektoři.

Během setkání získáte praktické "nástroje" jak se uvolnit, vnímat své tělo, pracovat s emocemi, hodnotami, vlastním potenciálem. Osvojíte si techniky a dovednosti, jak v běžných dnech pečovat o svoji psychiku a osobní rozvoj.
Kurz je vhodný pro všechny, kdo potřebují v životě zpomalit a zklidnit, hledají životní balance, obnovu sil, prostor a techniky k udržení životní rovnováhy. Doporučujeme jako prevenci syndromu vyhoření například pro unavené rodiče, učitele, zdravotní sestry, lékaře, ošetřovatele, pečovatele a další z pomáhajících profesí.
Vždy 16:30 - 18:30 v termínech 7. 9., 21. 9., 5. 10. a 19. 10.
Registraci na kurz naleznete na https://www.toulcuvdvur.cz/akce/kurz-lesni-mysli-finske-metody-aktivni-relaxace-psychohygieny-a-pece-o-dusevni-zdravi-v-prirode
Sraz je na zahrádce RC Mateřídouška.

Místo konání | Botič o.p.s, Středisko ekologické výchovy Toulcův dvůr, z.s., Kubatova 32/1 Praha 10 - Hostivař 102 00
Pořádá | Botič o.p.s, https://www.toulcuvdvur.cz/botic Barbora Hernychová
e-mail: koordinator@rcmateridouska.cz  

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist