https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/objevuj-divocinu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Objevuj divočinu

19. června 2024 (středa) 17:00 Praha (Praha 2)
Přednášky, besedy a diskuse, Výstavy a veletrhy, Dílny a workshopy

Komentovanou prohlídku výstavy Planeta Praha tentokrát otevíráme malým a velkým průzkumníkům, tedy dětem a rodičům. Společně s kurátorem výstavy Eugenem Liškou, se zoologem Ondřejem Sedláčkem a botanikem Janem Albertem Šturmou podnikneme výpravu do hlubin městské džungle. Na vlastní oči spatříme ekologickou sukcesi, dozvíme se nejnovější „drby“ z pražského křoví a odhalíme budoucnost Prahy bez lidí. A protože městskou divočinu je třeba zkoumat všemi smysly, vyrazíme ven do areálu Emauz kolem CAMPu. Tipnete si, jaké živočichy a rostliny tu společně objevíme?

Program je určen pro děti od 6 let s rodiči.

Místo konání | CAMP - Centrum architektury a městského plánování, Vyšehradská 51, 128 00 Praha 2.
Pořádá | CAMP - Centrum architektury a městského plánování, http://praha.camp/
Související odkazy: https://praha.camp/program/detail/objevuj-divocinu https://goout.net/cs/listky/objevuj-divocinu/hyfy/

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist