https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/permakulturni-konference-puda
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Permakulturní konference PŮDA

5. listopadu 2022 (sobota) 09:00 - 6. listopadu 2022 (neděle) 15:00 Praha (Praha 10)
Konference, workshopy a semináře

Pravidelná podzimní konference se zabývá péčí o půdu a možnostmi, jak zlepšovat její stav - na malých plochách v zahradách i na velkých plochách na farmách a v krajině. Kromě programu odborných přednášek je konference je také místem pro neformální setkání příznivců permakulturních přístupů a řešení a výměnu osobních zkušeností.

V sobotu se podíváme na to, jak funguje půda v našich záhonech, zahradách, v krajině a jak o ni správně pečovat a budovat její úrodnost, někdy postupem regenerativního zemědělství, jindy naopak nezasahováním, prozkoumáme jak si vyrobit biouhel, žížalí hnojivo a jak budovat vztahy v komunitních zahradách. V neděli poznáte nové projekty z naší Mapy permakulturních projektů a v praxi se podíváme, jak se žije permakulturně každý den a jak se komu daří.

Místo konání | Toulcův dvůr, Kubatova 1, Praha 10
Pořádá | Permakultura CS, https://www.permakulturacs.cz Katka Horáčková
e-mail: konference@permakulturacs.cz  tel: 604414901  
Související odkazy: https://www.permakulturacs.cz/kalendar/permakultur(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist