https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/pobytovy-rybarsky-tabor-u-bozejovskeho-horniho-rybnika
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Pobytový rybářský tábor u Božejovského horního rybníka

16. července 2023 (neděle) 15:00 - 23. července 2023 (neděle) 16:00 Vysočina (Božejovský rybník)
Tábory, výlety a pobytové akce

„Svěřte nám děti, vrátíme vám rybáře.“ To je motto vedoucích oblíbeného rybářského tábora, který letos bude poprvé organizovaný jako pobytový. Tábor se koná od 16. do 23. července a je určený pro děti od 8 do 15 let, pro začínající i zkušené rybáře a rybářky a pro všechny, co mají rádi přírodu.

Zázemí táborníkům poskytne Božejovský horní rybník nedaleko Pelhřimova se skvělou obsádkou trofejních ryb, jako jsou kapři, amuři, štiky, líni i sumci. Soukromý rybářský revír nabízí rybaření formou chyť a pusť.

Program zaměřený na techniky lovu, přípravu rybolovného místa, krmení a další dovednosti zajišťují zkušení rybáři. Cena za pobyt včetně 5 jídel denně, pitného režimu, povolenky k lovu i krmení pro ryby je 7 900 Kč. Děti musí mít vlastní rybářský prut a spací pytel.

Tábor pořádá nezisková organizace Dělej, co tě baví. Přihlášky a další informace: https://www.delejcotebavi.com/akce/2023-07-16-rybarsky-tabor

Datum konání: 16.07.2023 - 23.07.2023

Začátek akce: 15:00

Konec akce: 16:00

Adresa: Božejovský horní rybník (7 km od Pelhřimova)

Maximální počet dětí: 20

Cena: 7 900 Kč zahrnuje:

7denní povolenka k lovu, ubytování v dřevěných chatkách a ve stanech, sociální zařízení – sprcha a WC, stravování 5x denně, teplý oběd i večeře, pitný režim, nepřetržitý dozor zkušených rybářů Jardou a Patrikem a dalšími instruktory.

Vlastní prut a spací pytel podmínkou. Vlastní doprava, možnost propojení s ostatními rodiči.

Vedoucí:

Patrik Vojtíšek je povoláním herec a vášnivý rybář s 40letou praxí. Ovládá téměř všechny techniky rybolovu jak na řekách, tak na stojatých vodách, které vyhledává po celý rok. Specializuje se na feeder a kaprařinu, avšak v pozadí nezůstává ani přívlač či lov dravých ryb různými technikami. O rybaření mluvil např. v Rádiu Junior Českého rozhlasu či na přednášce pro základní školu. Kromě lovu umí rybu i skvěle připravit na talíř a role rybáře je mu souzena i v dětském divadelním představení.

Jarda Kula je milovník přírody a rybářského sportu, což ho v mládí dovedlo až ke studiu na přírodovědné fakultě. Vědu si ponechal už jen jako koníček, proto rád k zážitkům z rybaření přidává i povídání o okolní havěti. V rybaření si poradí s jemným chytáním na spláveček až po chytání štik na mušku, takže ho nezaskočí snad žádný z dětských dotazů.

Místo konání | Božejov, PSČ 393 01
Pořádá | Dělej, co tě baví!, https://www.delejcotebavi.com/akce Jiřina Faloutová
e-mail: info@delejcotebavi.com  tel: +420776369685  

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist