https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/prednaska-o-ekovesnici-zemesouzneni-otazky-a-odpovedi
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Přednáška o ekovesnici Zeměsouznění + otázky a odpovědi

17. března 2021 (středa) 18:30 Praha (Praha 13)
Přednášky, besedy a diskuse

Založili jsme Soc. družstvo jako vlastníka majetku ekovesnice a z vlastních zdrojů dali dohromady finance na nákup cca 24 ha pozemku pro založení ekovesnice.
Huráá od listopadu jsme vlastníci pozemků býv. obce Pěčkovice u Karlových Varů. Máme tu provizorní letní zázemí od venkovní sprchy, kadichrámu, dřezu, komunitního stolu i polní kuchyně. Zajišťujeme stodoly, příjezdové cesty a provizorní bydlení. Připravujeme permakulturní plán a územní studii. Objevujeme staré sklepy, studny, prameny, lesní cesty zvěře a mikroklimata. Zařizujeme el. energii a vodu. Nacházíme místa pro tůňky, zóny pro komunitní prostory i bydlení. Plánujeme první domky (tiny house) a komunitní slaměnou vestavbu do stodoly. Kupujeme komunitní zařízení kuchyně i truhlářské stroje a máme před sebou další a další kroky....

Místo konání | Velichovská 1393/17, 155 00 Praha 13 - Stodůlky
Pořádá | Zeměsouznění, https://www.zemesouzneni.cz/
Související odkazy: https://www.zemesouzneni.cz/akce/

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist