https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/primestsky-tabor-bike-camp-na-vystavisti-v-holesovicich
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Příměstský tábor Bike camp na Výstavišti v Holešovicích

14. srpna 2023 (pondělí) 09:00 - 18. srpna 2023 (pátek) 17:00 Praha (Praha 7)
Ostatní

Už po sedmé se pro děti v Praze otevře letní Bike camp. Příměstský tábor se uskuteční od 14. do 18. srpna 2023 v areálu Výstaviště v Holešovicích. V průběhu týdne si mohou účastníci ve věku 7-14 let zdokonalit techniku jízdy na kole, bezpečnost, chování fair play a vyzkoušet si jízdu na pumptracku nebo na bikrosové dráze. Stejně jako v předchozích letech se bude dětem věnovat některý z významných bikerů.

Kromě cyklo programu se děti mohou těšit na další zábavu, výlety a soutěže. Cena za týdenní tábor činí 4 500 Kč a zahrnuje také obědy a pitný režim. Pro děti s trvalým pobytem v Praze 7 a Praze 1 je cena snížená na 3 500 Kč.

Tábor pořádá nezisková organizace Dělej, co tě baví ve spolupráci s Městskou policií Praha, BESIP a společností Decathlon. Přihlášky a další informace: https://www.delejcotebavi.com/akce/2023-08-14-

Místo konání | Výstaviště 416
Pořádá | Dělej, co tě baví!, https://www.delejcotebavi.com/akce Jiřina Faloutová
e-mail: info@delejcotebavi.com   tel: 420 776 369 685  

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Všechny komentáře (1)
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

KM

Karla Majerová

25.4.2023 08:41
Příměstské tábory jsou skvělá alternativa pro všechny děti, které by jinak musely sedět doma. Já svým dětem platím tenhle tábor pravidelně a oni tam velice rádi tráví čas. Chodí na zajímavé výlety, tak jsem jim koupila nové praktické batohy na internetových stránkách https://www.naturehikecz.cz/, kde měli kvalitní, a hlavně praktické s hodně kapsami.
Odpovědět
 
reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist