https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/svatojakubskou-cestou-az-na-konec-sveta
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Svatojakubskou cestou až na konec světa

19. prosince 2019 (čtvrtek) 17:00 - 19:00 Praha (Dřevák, Ekocentrum Prales)
Přednášky a diskuse
Camino de Santiago je více než 1000 let stará poutní cesta, která každoročně přivádí tisíce poutníků k hrobce svatého Jakuba ve španělské Galicii. Co je na této cestě tak zajímavého? Co může poutníkovi jeho pouť přinést? Kdo může být poutníkem? Vydejte se s námi na Camino prostřednictvím fotografií a poutavého vyprávění a kdo ví, třeba na svou pouť vyrazíte i vy. Vstupné je 50 Kč na osobu. Místo na přednášce je třeba si rezervovat předem na e-mailu: bocan@lesy-praha.cz.
Místo konání | Mladoboleslavská 953, 197 00 Praha, Kbely
Pořádá | Lesy hl. m. Prahy, https://www.lhmp.cz/ Martin Bočan
e-mail: bocan@lesy-praha.cz 

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist