https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/tyden-lesu-2
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Týden lesů

15. května 2020 (pátek) 12:00 - 17:00 Praha (Praha 14)
Ostatní
Bez nazelenalého světla pod korunami stromů si jen málokdo z nás dokáže představit svůj život. Les je zdrojem kyslíku, zadržuje vodu v krajině, je účinným lapačem prachu i hluku. Je domovem tisíců živočichů a rostlin. A proto je důležité o něj s láskou pečovat a připomínat si jeho význam. Jednou z takových příležitostí je Týden lesů, který slaví lesnické organizace po celé České republice a jehož téma v letošním roce zní: Les jako klimatizace. Jak vypadá práce v lese, jaké vědomosti a pomůcky lesník pro svou práci potřebuje a mnoho dalšího se může pražská veřejnost dozvědět, když navštíví Kunratický les.
Místo konání | poblíž srubu Gizela, Velký altán
Pořádá | Lesy hl. m. Prahy, https://www.lhmp.cz/ Štěpán Makrlík
e-mail: makrlik@lesy-praha.cz  tel: 777 358 375  

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist