https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/vanocni-setkani-a-rozlouceni-se-starym-rokem
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Vánoční setkání a rozloučení se starým rokem

19. prosince 2024 (čtvrtek) 17:00 Praha (Praha 3)
Přednášky, besedy a diskuse

Pravidelné besedy Přírodovědného klubu Barrande s geologickou tématikou.

Přírodovědný klub Ježkova 8/921, Praha 3, je otevřen každý čtvrtek od 16:00. Začátky besed, pokud není uvedeno jinak, jsou v 17:00. Pro přednášející je k dispozici dataprojektor, v případě použití vlastního notebooku přednášejícího musí mít přípojku WGA. Na požádání lze zajistit PC a promítané obrázky postačí přinést na flashce. Změny už není možné uvádět na webu ČGS. V případě neuskutečnění plánované přednášky se uskuteční náhradní program „Večer s Ježkovým klavírem“ nebo promítání obrázků z cest, a příslušná přednáška se uskuteční v dalším semestru. Ve dnech, na které není oznámen speciální program, budou volné besedy příchozích.

Místo konání | Ježkova 8/921, Praha 3
Jiří Jiránek
e-mail: jirijiranekrndr@seznam.cz 
Související odkazy: http://www.geology.cz/cafe-barrande/nabidka#

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist