https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/vikendovy-kemp-v-campu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Víkendový kemp v CAMPu

23. března 2024 (sobota) 09:00 - 24. března 2024 (neděle) 17:00 Praha (Praha 2)
Ostatní, Tábory, výlety a pobytové akce

Pátráte po vhodném programu pro děti na víkend? Na již tradiční příměstské kempy v CAMPu navazuje tvořivý víkend, který bude naplněn, jak jinak, než architekturou a tématy spojenými s městem Prahou. Tentokrát se budeme věnovat veřejné dopravě, interiéru metra, orientačnímu systému a možnému komfortu ve veřejném prostoru. Budeme pracovat ve 2D i ve 3D v Bílém sále v CAMPu, ale vyrazíme i na obhlídky do terénu. Ukážeme si něco z historie a přidáme nápady pro budoucnost.

Pokud si vaše dítě přeje řezačku na polystyren, v pokojíku se tajně snaží hasit vápno a vy máte otevřený účet v papírnictví, pak je to ideální adept na náš víkend! Své dítě, prosíme, přihlaste po společném rozhovoru o náplni programu. Chceme, aby se zúčastnily děti, které mají o téma zájem a s chutí se s námi pustí do práce.

Víkend v CAMPu povedou tři zkušené lektorky: kunsthistorička Jana Kostelecká, ilustrátorka Silvie Luběnová a architektka Klára Melounová.

Program je určen pro děti od 10 do 15 let bez doprovodu. Kapacita je 15 dětí. Víkendový příměstský tábor stojí 1400 Kč. V ceně je lektorské vedení, materiál a prostory v CAMPu. Je možné uplatnit slevu 25% pro sourozence.

Po rezervaci vám pošleme k podpisu závaznou přihlášku a pokyny k platbě. Podmínkou pro rezervaci místa a potvrzení účasti vašeho dítěte, je podepsaná přihláška a úhrada zápisného. V případě dotazů nás kontaktujte na: edu@ipr.praha.eu.

Místo konání | CAMP - Centrum architektury a městského plánování, Vyšehradská 51, 128 00 Praha 2, sraz pod neonem CAMP.
Pořádá | CAMP - Centrum architektury a městského plánování, http://praha.camp/
Související odkazy: https://praha.camp/program/detail/vikendovy-kemp-v(...) https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeKtv5s-V(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist