https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/vytvarna-soutez-sovi-brko
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Výtvarná soutěž - Soví brko

1. prosince 2023 (pátek) - 26. ledna 2024 (pátek) Praha
Ostatní

Nevíte si rady jak si zpestřit pochmurné zimní období? Nyní se můžete zapojit do soutěže Soví brko, kterou pro Vás připravili Lesy hl. m. Prahy. Jedná se o výtvarnou soutěž, kde jsou hlavním námětem sovy a to v jakékoli podobě. Od samotného peříčka až po celé skupiny sov v jejich tradičním, ale i třeba netradičním prostředí. Fantazii se meze nekladou. Soutěžíme hned v několika kategorií a na výherce čekají neobvyklé odměny. Bližší informace o výtvarné soutěži naleznete na webových stránkách lesypraha.cz v sekci ekologická výchova. Těšíme se na Vaše soví díla.

V jakých kategoriích můžete soutěžit a co můžete vyhrát?

Kategorie jednotlivec: děti ze ZŠ, SŠ a veřejnost (od 6 let věku)
Všichni vítězové od 1. do 3. místa získají bezplatnou vstupenku na libovolný termín v rámci Vycházky za sovím houkáním 2024.

Kategorie třídní kolektiv (1 společné dílo): ZŠ, SŠ a veřejnost (od 6 let věku)
Na vítězná družstva od 1. do 3. místa čeká společná vycházka s následným vyvěšení budek (cca 2 budky pro každou třídu) pro sovy. Před samotným vyvěšování budek proběhne malá prezentace o sovách s ukázkou živé sovy.

Marcel Mergl
e-mail: mergl@lesy-praha.cz  tel: 777471372  
Související odkazy: https://lhmp.cz/

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist