https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/white-plastic-sky-v-kinech
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

White Plastic Sky v kinech

12. října 2023 (čtvrtek) - 31. prosince 2023 (neděle) Česká republika
Filmy a videoprojekce

12. října vstupuje do českých kin mimořádně krásná vize dystopické budoucnosti - animovaný snímek pro dospělé diváky White Plastic Sky.

Animovaná vize dystopické budoucnosti se odehrává v roce 2123, kdy lidstvu docházejí zdroje a jedinou možností, jak přežít, je nemilosrdné pravidlo. Každý člověk po dosažení padesátého roku odevzdá své tělo, a to se postupně promění ve strom. Když ale psycholog Stefan s hrůzou zjistí, že se jeho milovaná žena Nóra dobrovolně rozhodla věnovat své tělo předčasně, rozhodne se ji za každou cenu zachránit. Vydává se na dramatickou cestu za její spásou, která je oba zavede až k podstatě lidství a lásky.
„Musíme přehodnotit způsob, jakým se k naší planetě chováme. White Plastic Sky naznačuje, co se stane, když to neuděláme,“ říkají režiséři filmu Tibor Bánóczki a Sarolta Szabóová.

Místo konání | https://acfk.cz/film/white-plastic-sky/
Pořádá | Asociace českých filmových klubů, https://acfk.cz/film/white-plastic-sky/ Lenka Horáková
e-mail: lenka.horakova@acfk.cz 

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist