https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/andera-milos-cerveny-jaroslav-velci-savci-v-ceske-republice
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Velcí savci v České republice

autor: Anděra, Miloš; Červený, Jaroslav | místo vydání: Praha | vydavatel: Národní muzeum | rok vydání: 2009 | počet stran: 88 | cena: 50 Kč
Velcí savci v České republice
Publikace podává aktuální přehled o rozšíření kopytníků v České republice. Text u každého druhu zahrnuje historii výskytu u nás, podrobnou analýzu současného výskytu a jeho změn za posledních několik desetiletí, vývoj populační dynamiky (na podkladě úlovků), informace o stanovištních nárocích (včetně výskytu podle nadmořské výšky) a také informace o případné ochraně a stupni ohrožení; závěrem je připojen výčet zaznamenaných lokalit. Dále publikace zahrnuje informace o vyhubených druzích a nepůvodních druzích chovaných v minulosti či i v současnosti v našich oborách.
autor: Anděra, Miloš; Červený, Jaroslav

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist