https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/atmosfera-a-klima-aktualni-otazky-znecisteni-ovzdusi
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Atmosféra a klima. Aktuální otázky znečištění ovzduší

autor: | místo vydání: Praha | vydavatel: Karolinum | rok vydání: 2009 | počet stran: 352 | cena: 315 Kč
Atmosféra a klima.
První odborná publikaci v českém jazyce, která pokrývá celou oblast problematiky meteorologie, klimatologie a ochrany ovzduší. Na obsahu se podíleli pracovníci Přírodovědecké fakulty UK, Matematicko-fyzikální fakulty UK, Centra pro otázky životního prostředí UK, Masarykovy univerzity v Brně, Akademie věd ČR, Českého hydrometeorologického ústavu, experti z privátní sféry i čeští odborníci pracující v zahraničních výzkumných institucích. Monografie jistě poslouží všem, kdo danou problematiku studují nebo mají o daná témata hlubší zájem. Texty sice nejsou určeny pro laiky, nicméně jsou konstruovány tak, aby i poučený laik získal o složitém atmosférickém systému potřebné informace. Kniha vychází nejen jako potřebná učebnice, ale také jako vhodný komplement k právě ukončenému kodaňskému klimatickému summitu. Přečtěte si recenzi Ekolistu.
autor:

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist