https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/baier-jiri-halek-vaclav-socha-radomir-holubinky
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Holubinky

autor: Baier, Jiří; Hálek, Václav; Socha, Radomír | místo vydání: Praha | vydavatel: Academia | rok vydání: 2011 | počet stran: 520 | cena: 491 Kč
Holubinky Publikace představuje dosud nejkompletnější u nás vydaný přehled o rodu holubinek (Russula), které jsou po hřibovitých houbách u naší veřejnosti nejpopulárnější a nejznámější skupinou hub sbíraných pro kuchyňskou spotřebu. Kniha obsahuje popisy a velký počet barevných fotografií téměř všech druhů holubinek rostoucích na našem území. Vychází v edici Atlasy.
autor: Baier, Jiří; Hálek, Václav; Socha, Radomír

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist