https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/boomgardenova-heike-oftringova-b-rbel-ollig-werner-prirodni-zahrady
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Přírodní zahrady

autor: Boomgardenová, Heike; Oftringová, Bärbel; Ollig, Werner | vydavatel: CPress | rok vydání: 2012 | počet stran: 144 | cena: 399 Kč
Obálka knihy Přírodní zahrady Zahrada není jen místem k zotavení a zdrojem poživatin, ale poskytuje i cenný prostor pro mnoho živočišných a rostlinných druhů. Obhospodařování v souladu s přírodou důsledně respektuje všechny části zahrady a v této knize naleznete cenné rady a návody, jak můžete založit skutečnou přírodní zahradu podle vlastního přání. Je to jen na vás. A nezapomeňte, v životním společenství jménem zahrada se cítí dobře rostliny, zvířata i člověk!
autor: Boomgardenová, Heike; Oftringová, Bärbel; Ollig, Werner

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist