https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/cizkova-s-kulistakova-l-sarapatka-b-nelesni-drevinna-vegetace
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Nelesní dřevinná vegetace

autor: Čížková, S.; Kulišťáková, L.; Šarapatka, B. | místo vydání: Olomouc | vydavatel: Bioinstitut, Přírodovědecká fakulta Univerzity Palackého v Olomouci a MŽP ČR | rok vydání: 2008 | cena: 110 Kč
Nelesní dřevinná vegetace Nová příručka předkládá všem zájemcům praktické návody pro výsadbu dřevin ve volné krajině. Publikace s řadou názorných ilustračních fotografií obsahuje podrobný přehled funkcí, které plní nelesní dřevinné biotopy v krajině, detailně rozpracovanou metodiku plánování výsadeb, vlastní výsadby stromů a keřů, včetně jejich následné údržby. Součástí příručky je i orientační přehled nákladů, se kterými při zakládání vegetačních prvků musíte počítat. Cenné jsou přílohy publikace, které obsahují seznam dřevin vhodných pro výsadbu v konkrétních podmínkách České republiky.
autor: Čížková, S.; Kulišťáková, L.; Šarapatka, B.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist