https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/de-becker-genevieve-prekl-machacek-v-velka-encyklopedie-zeme
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Velká encyklopedie Země

autor: De Becker, Genevieve, překl. Macháček, V. | místo vydání: Praha | vydavatel: Fragment | rok vydání: 2008 | počet stran: 304 | cena: 259 Kč
Velká encyklopedie Země Encyklopedie se věnuje astronomii, geologii, jednotlivým typům krajiny, zvířatům, rostlinám, klimatu, přírodním katastrofám a ekologii. Účelem není podat detailní informace o jednotlivých tématech, ale popsat přírodu jako provázaný celek. Publikace je bohatě doplněna barevnými fotografiemi a doprovodnými schématy. Texty jsou jednoduché a srozumitelně přizpůsobené dětskému čtenáři.
autor: De Becker, Genevieve, překl. Macháček, V.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist