https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/digangi-j-petrlik-j-zprava-o-vejcich
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Zpráva o vejcích

autor: DiGangi, J.; Petrlík, J. | místo vydání: Praha | vydavatel: Arnika | rok vydání: 2008 | počet stran: 103 | cena: 119 Kč
Zpráva o vejcích Překlad studie "The Egg Report" vydané v angličtině v roce 2005 při příležitosti první schůzky stran Stockholmské úmluvy. Studie vyhodnocuje unikátní projekt mezinárodní sítě IPEN zaměřený na obsah dioxinů, PCB a hexachlorbenzenu (perzistentních organických látek vznikajících jako nezamýšlené vedlejší produkty v průmyslu) ve vejcích slepic z domácích chovů v 17 zemích světa. Publikaci si můžete koupit v Arnice v Programu Toxické látky a odpady.
autor: DiGangi, J.; Petrlík, J.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist