https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/dolny-ales-barta-dan-a-kol-vazky-ceske-republiky
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Vážky České republiky

autor: Dolný, Aleš; Bárta, Dan a kol. | místo vydání: Vlašim | vydavatel: ZO ČSOP Vlašim | rok vydání: 2008 | počet stran: 672 | cena: 1840 Kč
Vážky České republiky Kniha roku 2009 o životním prostředí. Publikace má 672 stran, rozměr je 245x285 mm, je v ní shromážděno přes 75 000 nálezových dat z celého území, které umožňují významně upřesnit poznatky o biologii a ekologogických nárocích jednotlivých druhů. Obsahuje unikátní fotografický soubor všech druhů našich vážek. Publikaci je možné zakoupit na stránkách ZO ČSOP Vlašim.
autor: Dolný, Aleš; Bárta, Dan a kol.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist