https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/dosek-jiri-hollan-jan-preklad-zmena-klimatu-jako-bezpecnostni-riziko
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Změna klimatu jako bezpečnostní riziko

autor: Došek, Jiří; Hollan, Jan (překlad) | místo vydání: Brno | vydavatel: ZO ČSOP Veronica | rok vydání: 2008 | počet stran: 16 | cena: ke stažení v pdf
Změna klimatu jako bezpečnostní riziko Česká překlad zprávy Sicherheitsrisiko Klimawandel. Zprávu vypracoval Vědecký poradní výbor spolkové vlády Německa „Globální změny životního prostředí“ v roce 2007. Překlad obsahuje jen Shrnutí pro politické představitele (či veřejné činitele; pro ty, co rozhodují). V němčině a angličtině je dostupná kompletní zpráva jak na internetu, tak i knižně. Překlad ke stažení ve formátu PDF zde.
autor: Došek, Jiří; Hollan, Jan (překlad)

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist