https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/dreslerova-jaromira-venkovska-krajina-2009-sbornik-z-konference
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Venkovská krajina 2009 - sborník z konference

autor: Dreslerová, Jaromíra | místo vydání: České Budějovice | vydavatel: Česká společnost pro krajinnou ekologii | rok vydání: 2009 | počet stran: 412
Venkovská krajina 2009 - sborník z konference Sborník ze sedmého ročníku konference Venkovská krajina pořádané Ekologickým institutem Veronica ve spolupráci s Českou společností pro krajinnou ekologii CZ-IALE. Konference se uskutečnila ve dnech 22.–24. května 2009 v Hostětíně. Stáhněte si publikaci ve formátu PDF.
autor: Dreslerová, Jaromíra

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist