https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/ekologicke-zemedelstvi-a-gmo-otazky-koexistence
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Ekologické zemědělství a GMO - Otázky koexistence

autor: | místo vydání: Olomouc | vydavatel: Bioinstitut, o. p. s. | rok vydání: 2008 | počet stran: 40 | cena: 40 Kč
EKOLOGICKÉ ZEMĚDĚLSTVÍ A GMO OTÁZKY KOEXISTENCE Bioinstitut, o. p. s. vydává novou brožuru zaměřenou na koexistenci systému ekologického zemědělství se systémem, který využívá pěstování geneticky modifikovaných plodin a možná teoretická i praktická rizika, kterým mohou být zemědělci hospodařící ekologickým způsobem v této souvislosti vystaveni. Zvláštní důraz je kladen na význam preventivních opatření, resp. kroků, kterými lze tato rizika minimalizovat, jakož i další opatření, vyplývající z platné legislativy, která se problematiky koexistence dotýkají, a to jak na národní, tak i evropské úrovni. Brožura je určena zemědělcům i odborné veřejnosti, přehledně formou otázek a odpovědí. Brožura je k nahlédnutí v el. verzi na stránkách Bioinstitutu. Publikaci je možné objednat za distribuční poplatek 40,-Kč, na tel.:585 631 182, info@bioinstitut.cz.
autor:

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist