https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/energetika-uz-c-855
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Energetika - ÚZ č. 855

autor: | místo vydání: Praha | vydavatel: Sagit | rok vydání: 2011 | počet stran: 400 | cena: 196 Kč
Energetika - ÚZ č. 855 Nové téma edice ÚZ obsahuje soubor 11 předpisů, a to energetický zákon (včetně velké novely účinné od srpna 2011), zákon o podpoře využívání obnovitelných zdrojů, zákon o hospodaření energií a jejich prováděcí předpisy, které se v praxi používají nejčastěji. Ostatní vyhlášky a nařízení vlády jsou zdarma k dispozici na www.ene.sagit.cz. Poslední změny všech předpisů jsou vyznačeny tučným písmem, odkazy na související předpisy jsou plně citovány; v rámečcích jsou pasáže s pozdější účinností. Podle stavu k 5.9.2011.
autor:

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist