https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/envi-group-prirucka-podnikoveho-ekologa
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Příručka podnikového ekologa

autor: Envi Group | místo vydání: Praha | vydavatel: Envi Group | rok vydání: 2008 | cena: 3.500 Kč bez DPH (publikace, 4x aktualizace ročně, měsíční EKOnoviny
Příručka podnikového ekologa Příručka podnikového ekologa přináší ucelený přehled podnikové ekologie: chemické látky a přípravky - prevence závažných havárií - odpadové hospodářství - využívání a ochrana vod - problematika obalů - ochrana ovzduší - integrovaná prevence - environmentální management EMS. Publikace je pravidelně aktualizována při změnách legislativních předpisů a vyhlášek. Aktualizace probíhá kvartálně (jaro, léto, podzim, zima) formou doplnění listů u tištěné verze a změnou dokumentů v elektronické formě, kde naleznete také všechny novinky barevně označené. Součástí příručky je i elektronická informační služba EKOnoviny, která Vás bude informovat o aktuálních změnách zákonů a novinkách z oblasti podnikové ekologie. EKOnoviny jsou zasílány odběratelům formou emailu Publikace obsahuje dále EKOAUDIT - vlastní přezkoumání úrovně plnění povinností bez nutnosti hlubších znalostí legislativy životního prostředí. Nabízí kompletní a přehledný souhrn všech povinností na úseku ochrany životního prostředí vztahujících se na všechny fyzické a právnické osoby provozující podnikatelskou činnost a databázi 5.000 nebezpečných chemických látek TOXI doplněnou kompletní chemickou legislativu.
autor: Envi Group

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist