https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/fertek-tomas-s-detmi-krizem-krazem-po-cesku
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

S dětmi křížem krážem po Česku

autor: Feřtek, Tomáš | místo vydání: Praha | vydavatel: Jan Eisler - FRAGMENT, Nakladatelství FRAGMENT, s.r.o. | rok vydání: 2011 | počet stran: 128 | cena: 99 Kč
S dětmi křížem krážem po Česku Znáte nejatraktivnější místa, která stojí za to navštívit s dětmi? Vyberte si z 50 poutavě podávaných tipů s barevnými fotografiemi a mapkami. K tomu využijte podrobné návody, jak připravit dokonalý rodinný výlet nebo jak si postavit prázdninový dvoukolák. A jako bonus získáte přehled her, kterými si lze putování s dětmi ještě více zpestřit.
autor: Feřtek, Tomáš

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist