https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/fotograficky-pruvodce-ceskosaskym-svycarskem-dvd
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Fotografický průvodce Českosaským Švýcarskem - DVD

autor: | vydavatel: České Švýcarsko, o. p. s. | rok vydání: 2008 | cena: 299 Kč
Fotografický průvodce Českosaským Švýcarskem - DVD Multimediální fotografický průvodce krajinou, památkami, faunou, flórou Českosaského Švýcarska. Najdete zde i historické fotografie, informace o krajině, geomorfologii, fauně, flóře, ucelenou nabídku a informace o turistických možnostech regionu, zajímavé cíle, pěší a cyklovýlety, tipy pro volný čas, interaktivní mapku, 17 min. film "Krajina tajemství", spořiče a tapety na PC, pexeso. Průvodce zakoupíte na stránkách Českého Švýcarska.
autor:

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist