https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/hradil-radomil-ceska-biozahrada
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Česká biozahrada

autor: Hradil, Radomil | místo vydání: Olomouc | vydavatel: Fontána | rok vydání: 2006 | počet stran: 185 | cena: 332 Kč
Česká biozahrada Biozahrada je místo, kde se cítí dobře člověk i rostliny a živočichové. V biozahradě se nebojuje, ale spolupracuje. Sem člověk nechodí s jedem v postřikovači na zádech ani sem netahá pytle s umělým hnojivem; sem se chodí s radostí, ale také s pokorou a láskou. Tady nemá místo jed ani v zádovce, ani v srdci. Bios značí život a biozahradník dělá vše pro život. A zahrada a život v ní se mu za to bohatě odměňují: svými plody, svou laskavou atmosférou a svými nikdy nekončícím velkolepým přestavením barev, vůní, chutí, tvarů a pohybů, prostě života. Přeji vám, abyste se ve své zahradě cítili krásně a abyste dovedli plnými hrstmi brát i dávat, tak jako to dovede Příroda a matka Země. Píše na úvod Radomil Hradil. PRO-BIO LIGA také vydala samostatnou publikaci Biozahrada, kterou si za 20 Kč můžete objednat na stránkách www.biospotrebitel.cz nebo e-mailu bioliga@pro-bio.cz.
autor: Hradil, Radomil

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist