https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/hyrsl-jaroslav-gemstones-of-peru
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Gemstones of Peru

autor: Hyršl, Jaroslav | vydavatel: Granit, s.r.o. | rok vydání: 2012 | počet stran: 104 | cena: 450 Kč
Obálka knihy Gemstones of Peru Tato kniha je doplňkem knihy "Peru – Paradise of Minerals" (Hyršl et al., 2011). Je rozdělena do tří částí: První se zabývá kameny používaných ve starověku (zejména ty, které byly nalezeny v archeologických vykopávkách). Druhá, největší část knihy se zabývá drahými a ozdobnými kameny, které jsou těženy a používané v současnosti. Třetí část se zabývá broušenými kameny, které jsou v Peru velmi vzácné. V závěru knihy čtenář najde bibliografii a shrnutí gemologických vlastností nejdůležitějších kamenů. Kniha vyšla pouze v angličtině.
autor: Hyršl, Jaroslav

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist